درباره ی فروشگاه ما

با ورود اینترنت به این عصر و تحول ودگرگونی دنیا به سمت مدرنیته، کم کم بیشتر خدمات نیز در این راستا حرکت می کنند. در این عصر، فروشگاه های اینترنتی هم کار خود را آغاز کردن تا با کمک به مشتری ها از نظر صرفه جویی در زمان و هزینه برای دستیابی آسان به محصولات دل خواه هدایت کنند.

فروشگاه مد و استایل(STYLIGHT)، یک فروشگاه اینترنتی می باشد که فعالیت آن در زمینه عرضه مستقیم پوشاک از تولیدی ها به مشتری به صورت اینترنتی می باشد. این کار باعث تسریع در عرضه محصولات ایرانی و با قیمت مناسب به دست مشتری های عزیز خواهد شد که باعث صرفه جویی در زمان و هزینه هر دو طرف فروشنده و مشتری خواهد بود.

محصولات در فروشگاه مد و استایل یا به طور مستقیم توسط استایلایت از تولید کننده خرید و به مشتری عرضه می شود و یا به طور مستقیم از طریق خود تولیدی ها که اعتبار آنها توسط استایلایت به تایید رسیده است به مشتری عذضه خواهد شد.

این فروشگاه در تلاش است تا با توسعه خدمات و عرضه بهترین و با کیفیت ترین محصولات در زمینه پوشاک به شما مشتریان عزیز خدمت رسانی کند.

لازم به ذکر است تمامی امتیازات این فروشگاه متعلق به سجاد خدابنده لو می باشد و در ضمن استایلایت در حال حاضر در هیچ جای ایران شعبه فروش حضوری ندارد.

فروشگاه ما چه خدماتی ارائه می کند؟

این فروشگاه در تلاش است تا با توسعه خدمات و عرضه بهترین و با کیفیت ترین محصولات در زمینه پوشاک به شما مشتریان عزیز خدمت رسانی کند.

این فروشگاه تمام تلاش خود را برای صیانت و مراقبت از اطلاعات خصوصی مشتریان را به عمل خواهد آورد.

این فروشگاه سعی در ارائه پشتیبانی فعال و 24 ساعته دارد.

این فروشگاه با همکاری تولیدی های کشور، ضمن حمایت از تولید ملی، سعی در ارائه مستقیم کالای باکیفیت بدون واسطه و با قیمت مناسب دارد.

فعالیت این فروشگاه در بخش انواع پوشاک(زنانه، مردانه و بچگانه) می باشد.

زمان پاسخگویی به سوالات و پیشنهادات

شنبه:

7-21

یکشنبه:7-21
دوشنبه:7-21
سه شنبه:7-21
چهارشنبه:7-21
پنج شنبه:7-21
جمعه:
7-21

همکاری

اگر شما علاقه مند به همکاری با فروشگاه ما هستید یا ایده و پیشنهاد خاصی برای ما دارید لطفا از طریق ایمیل زیر با ما تماس بگیرید:

Stylight.ir@gmail.com

Close My Cart
Close Wishlist
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Categories