شرایط و ضوابط استفاده از خدمات استایلایت

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت آشنایی با قوانین و روش کار فروشگاه استایلایت، با دقت مطالعه فرمایید.

عضویت و ورود کاربران به وب سایت استایلایت جهت استفاده از تمامی خدمات اعم از خرید، ثبت سفارش و سایر سرویس های ارائه شده توسط این وب سایت به معنای آگاهی و پذیرفتن شرایط و قوانین استایلایت از سوی کاربران می باشد.

قوانین عمومی

کلیه ی خدمات و سرویس های استایلایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده است و واضح است که کاربر  نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر می باشد. در صورت هرگونه تغییر در قوانین و شرایط و همچنین سرویس های ارائه شده توسط استایلایت، از طریق به روز رسانی در همین صفحه جهت استفاده کاربران قرار خواهد گرفت و کاربران گرامی موظف اند قبل از ثبت هر سفارش، از کلیه قوانین جدید در این بخش مطلع باشند.

تعریف کاربر

کاربر یا مشتری به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات استایلایت اقدام کند.

تعریف فروشنده

محصولات ارائه شده در این فروشگاه یا نستقیما توسط استایلایت از تولیدی ها و شرکت های معتبر و وارد کننده های قانونی خریداری و به مشتری عرضه می شود یا از طریق فروشنده های معتبری که اعتبار آنها توسط استایلایت بررسی شده است عرضه می شود.

شرایط استفاده و قوانین وب سایت استایلایت

عضویت و ورود در سایت

افراد برای خرید در سایت لازم است فرم عضویت را به طور کامل و دقیق و با اطلاعات صحیح پر کنند. بعد از عضویت در سایت کاربران می توانند  با وارد کردن اطلاعات کاربری از طریق صفحه ورود به سایت، وارد پروفایل کاربری خود شده و خرید های خود را انجام دهند وسفارشات خود را ثبت نمایند.

 کاربر باید اطلاعات پستی درخواستی را به‌ طور صحیح در فرم ثبت نام وارد کند و مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی کاربر بر عهده خود افراد بوده و استایلایت هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد. صحت این اطلاعات به این دلیل دارای اهمیت است که سفارش های کاربر به آدرسی که کاربر در فرم ثبت نام ثبت نموده ارسال خواهد شد.

 کاربر نباید در صفحه ( نظرات و پیشنهادات) اظهاراتی را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین بحث و نظرهای غیر مرتبط با سایت هیچ کدام منتشر نخواهد شد .چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، از همکاری با استایلایت محروم و تسویه حساب کامل در صورت بدهی طرفین به یکدیگر سریعا انجام خواهد شد.

خرید کالا و ثبت سفارش

کاربران می توانند در 7 روز هفته و در 24 ساعت شبانه روز سفارش خود را ثبت نمایند.

رنگ بندی محصولات در توضیحات مربوط به محصول درج شده و سایز بندی محصول مطابق با ویژگی های سایزبندی دقیق، همراه با راهنمای اندازه گیری مشخص شده و به صورت انتخابی در اختیار کاربر قرار گرفته تا سایز مورد نظر را انتخاب نماید.

شیوه های پرداخت

استایلابت در تلاش است تا بهترین و ایمن ترین روش های پرداخت را برای راحتی و اطمینان خاطر شما مشتریان عزیز فراهم نماید منتها در حال حاضر مشتریان فقط از طریق پرداخت کارت به کارت می توانند اقدام به خرید و ثبت سفارشات خود نمایند.

در این روش مشتری باید از طریق انتقال کارت به کارت مبلغ صورت حساب صادر شده برای وی را به یکی از شماره حساب های ثبت شده در صفحه تسویه حساب واریز و ارسال شماره پیگیری از طریق پروفایل کاربری، پرداخت خود را نهایی نماید تا خرید ایشان ثبت شود.

ارسال محصول ثبت شده

سفارشات شما پس از بررسی و تایید نهایی کارشناس فروش وب سایت، آماده ارسال می گردد.

لازم به ذکر است کلیه محصولات، پیش از ارسال، کنترل میشوند تا از سلامت و کیفیت آن ها اطمینان حاصل شود.

همه سفارشات از طریق اداره پست جمهوری اسلامی ارسال می شود و مدت زمان تحویل آن به مشتری حدود 2 الی 8 روز اداری می باشد. هزینه ارسال کالا تماما به عهده مشتری می باشد.

استایلایت همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به اداره پست و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و استایلایت تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش استایلایت اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش استایلایت ارسال شود.

تعویض یا بازگردانی سفارش

تعویض کالا تنها در شرایطی انجام خواهد شد که محصول ارسالی کاملا سالم باقی مانده باشد ، بوی عطر یا بدن را نگرفته باشد و تگ کالا روی محصول وجود داشته باشد، همچنین به طور کامل در بسته بندی ارسالی بانی مد قرار گرفته باشد.

محصولات با عنوان اکسسوری، لوازم شخصی برقی به علت مسائل بهداشتی تحت هیچ شرایطی قابل تعویض نیستند.

در صورت هر گونه مغایرت احتمالی اجناس خریداری شده که در فاکتور مشتری و فروشگاه موجود است و محصولی که برای کاربر ارسال می شود پس از احراز موضوع، کلیه هزینه های ارسال و تعویض به عهده فروشگاه بوده و فروشگاه در بازگشت و تعویض سفارش مذکور متعهد می باشد.

 هرگونه ارتباط و تماس با فروشگاه فقط از طریق راه های ارائه شده در بخش تماس با ما امکان پذیر می باشد.

سفارش های شهرستان توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ارسال می شوند، اگر مشتری به هر دلیلی نتواند سفارشی را تحویل بگیرد برگشت می خورد و همکاران پشتیبان جهت هماهنگی برای ارسال مجدد سفارش با مشتری تماس گرفته و هزینه ارسال مجدد برای بار دوم با مشتری می باشد.

ارتباط با فروشگاه

 هرگونه ارتباط و تماس با فروشگاه فقط از طریق راه های ارائه شده در بخش تماس با ما امکان پذیر می باشد.

Close My Cart
Close Wishlist
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Categories